Medycyna estetyczna - Poprawiamy urodę bez skalpela

lekarze specjaliści > Medycyna estetyczna > Medycyna estetyczna - Poprawiamy urodę bez skalpela

Specjaliści Radzą

Medycyna estetyczna - Poprawiamy urodę bez skalpela

Medycyna estetyczna to odłam medycyny, zajmujący się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez poprawianie urody – korekty defektów estetycznych, usuwanie szpecących blizn, rozstępów, zapobieganie i spowolnienie efektów starzenia się skóry lub rekonstrukcje starzejącej się skóry, czyli znienawidzone przez wiele kobiet zmarszczki, a także likwidacja cellulitu, z którym boryka się ponad 90% kobiet. Medycyna estetyczna ma na celu poprawę zarówno wyglądu jak i samopoczucia danej pacjentki czy pacjenta.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej charakteryzują się tym, że nie wymagają pobytu w szpitalu, opierają się na nie chirurgicznej, mało inwazyjnej poprawie defektów estetycznych.

Medycyna estetyczna to szeroki zakres usług, są to m. in. peelingi chemiczne, zabiegi laserowe, mezoterapia bezigłowa, IPS – impulsywna terapia świetlna, zabiegi typu body wrapping (zmniejszenie cellulitu) oraz mnóstwo innych, gama zabiegów medycyny estetycznej staje się coraz obszerniejsza. Większość z tych zabiegów wykonywanych jest w gabinetach kosmetycznych. (MEDserwis)

Medycyna estetyczna

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl